Konum

Bodrum

Tarih boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Bodrum, bugün sadece Türkiye’nin değil, dünyanın önde gelen turizm cennetlerinden biri. Bodrum yarımadası, Antik Çağ’daki adıyla Halikarnas, denizi, marinaları, birbirinden güzel koy ve plajlarıyla, dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin vazgeçilmez tercihi…

Havalimanına 50 km, Bodrum’un merkezine ise 25 km uzaklıkta olan The Ritz-Carlton Residences, Bodrum, turizm cenneti Bodrum yarımadasında sizi kişisel lüksle buluşturuyor; yeşilin ve mavinin kesiştiği yerde eşsiz bir deneyim sunuyor. Kos, Patmos ve Mikonos gibi gözde Yunan adalarına da sırasıyla 17, 38 ve 95 deniz milleri uzaklıkta, sizi Ege'nin zenginliklerine çağırıyor.

Yalıkavak

Bodrum’a 18 km uzaklıkta olan ve yarımadanın kuzeybatısında yer alan Yalıkavak, bugün Bodrum’un en gözde turizm beldelerinden biri. The Ritz-Carlton Residences, Bodrum; marinası, sahil boyunca uzanan plajları, seçkin restoranları, eğlence ve alışveriş mekanlarıyla, son zamanlarda adından sık söz ettiren Yalıkavak’ın merkezine 2,5 km, Yalıkavak Marina’ya ise 3 km uzaklıkta.

TİLKİCİK KOYU

Korunaklı sahili, canlı gece hayatı, muhteşem denizi ile Bodrum’un parlayan yıldızı... Tilkicik Koyu’nun tam merkezinde konumlanan The Ritz-Carlton Residences, Bodrum, sizi bu eşsiz koyun manzarası ve muhteşem doğasıyla buluşturuyor.